Tabletki na potencję bez recepty – bezpieczeństwo stosowania

W aptekach stacjonarnych oraz online nie brakuje środków na potencję, które można kupić bez recepty. Chociaż takie suplementy diety, bo tak należy o nich mówić nie będą tak skuteczne, jak te przepisywane na receptę przez lekarza, to przy regularnym stosowaniu dadzą dobre efekty. Czy takie tabletki są bezpieczne dla naszego zdrowia?

Bezpieczeństwo


Większość tabletek na potencję ma w 100% ziołowy skład, tak więc są bezpieczne dla naszego zdrowia. Oczywiście osoby z nadciśnieniem powinny zachować szczególną ostrożność. Takie preparaty zazwyczaj zawierają takie zioła jak żeń-szeń, korzeń maca, imbir, które dodają witalności, pobudzają libido i zwiększają przepływ krwi. Jeżeli chodzi natomiast o leki na potencję mające w składzie sildenafilem i prasteronem to zawsze warto skonsultować się z lekarzem. Niestety są pewne przeciwwskazania do nich stosowania, tak więc wizyta u lekarza będzie konieczna. Chodzi głównie o schorzenia sercowo-naczyniowe, które w połączeniu z niektórymi lekami mogą wywoła groźne działania niepożądane.  Poza tym być może lekarz doradzi nam rozwiązanie, które będzie dla nas dużo korzystniejsze. Leków na potencję obecnie jest mnóstwo. Chociaż wszyscy głównie znają Viagrę, tak naprawdę jest dużo więcej możliwości. Na rynku dostępne są nowocześniejsze leki na erekcję na przykład Kamagra, Mensil Med. Max, Maxigra GO i wiele innych.

Tabletki na potencję bez recepty teoretycznie są bezpieczne i można stosować je bez przeszkód. Oczywiście jak wszystkie środki farmakologiczne mogą powodować pewne skutki uboczne, o których warto pamiętać.